top of page
Toiminnasta vastaava ohjaaja
 
RANTAPERKIÖN NUORISOKESKUS

Tanita Heinonen

p. 041 731 0438

tanita.heinonen@tampere.fi

Discord: ohjaajatanita

Avoin toiminta / Tilat / E-urheilu

Timo Autio

p. 040 806 3141

timo.autio@tampere.fi

Discord: timo_tre_pf

Ohjaaja

Antti Nyman

p. 041 731 0441

antti.nyman@tampere.fi

Discord: antti0729

Devaus /  Lounge / Pajaston pelipaja
Juhani Partanen
juhani.partanen@tampere.fi
+358 40 634 2323

Ohjaaja

Joel Loppi

p. 040 185 4400

joel.loppi@tampere.fi

Discord: ohjaajajoel

Ohjaaja

Esko Maijala

p. 040 806 2310

esko.maijala@tampere.fi

Discord: esko9111

LIELAHDEN NUORISOKESKUS PIILO

Lielahdenkatu 15, Tampere

Lielahden Piilossa on pelihuone, joka on varustettu kuudella tehokkaalla tietokoneella sekä konsoleilla ja ajosimulaattorilla. Piiloon voi tulla rennosti pelailemaan kavereiden tai ohjaajien kanssa.

OHJAAJAT

Jesse Mikkonen
jesse.mikkonen@tampere.fi
040 190 4698

bottom of page