top of page
Devaus /  Lounge / Pajaston pelipaja
Juhani Partanen
juhani.partanen@tampere.fi
+358 40 634 2323
Toiminnasta vastaava ohjaaja
Ville Manninen

p. 040 703 7608
ville.manninen1@tampere.fi
Discord: ohjaavaviltsu
RANTAPERKIÖN NUORISOKESKUS

Avoin toiminta / Tilat / E-urheilu

Timo Autio

p. 040 806 3141

timo.autio@tampere.fi

Discord: timo_tre_pf

Avoin toiminta/Kouluyhteistyö/E-urheilu
Vappu Takala

p. 040 8062 310

vappu.takala@tampere.fi

Discord: vappuohjaaja
Ohjaaja

Antti Nyman

p. 041 731 0441

antti.nyman@tampere.fi

Discord: antti0729

Ohjaaja

Tanita Heinonen

p. 041 731 0438

tanita.heinonen@tampere.fi

Discord: ohjaajatanita

Ohjaaja

Joel Loppi

p. 040 185 4400

joel.loppi@tampere.fi

Discord: ohjaajajoel

LIELAHDEN NUORISOKESKUS PIILO

Lielahdenkatu 15, Tampere

Lielahden Piilossa on pelihuone, joka on varustettu kuudella tehokkaalla tietokoneella sekä konsoleilla ja ajosimulaattorilla. Piiloon voi tulla rennosti pelailemaan kavereiden tai ohjaajien kanssa.

OHJAAJAT

Jesse Mikkonen
jesse.mikkonen@tampere.fi
040 190 4698

bottom of page